הכיתות שלנו

החל מכיתה א' רוכשים ילדי זרקור כלים שונים אשר יסייעו להם בפתרון בעיות, התמודדות עם מצבי לחץ וניהול עצמי. העבודה הכיתתית היומיומית מעודדת שיח פתוח אשר יתמוך בילדים בהתמודדויות רגשיות וחברתיות יומיומיות ויקנה להם חוסן נפשי. 

אחת המטרות העיקריות שלנו היא לעודד את הילדים להפוך ללומדים עצמאיים. לומדים אשר פותרים בעיות בעצמם, היודעים לארגן את הלמידה שלהם ולהציב לעצמם מטרות ויעדים להמשך הדרך. לומדים המסוגלים להתמודד עם אתגרים וקשיים ולצמוח מהם. לומדים סקרנים המוכנים לקחת סיכונים בלמידה וסומכים על עצמם. לומדים המסוגלים לבחור, שואלים שאלות, ואינם זקוקים לאישור חיצוני שהם עשו עבודה טובה. 

במסגרת הפרויקטים השונים עליהם אנחנו עובדים בזרקור הילדים משכללים את עבודת הצוות שלהם ונדרשים להפגין כבוד, אמפתיה והתחשבות. העבודה על הפרויקטים מזמנת חקר, חשיבה יצירתית וביקורתית תוך עמידה בלוח זמנים והפגנת אחריות אישית וקבוצתית. כמו כן, במסגרת למידת עמיתים, הילדים עורכים פרזנטציות ומתרגלים עמידה מול קהל, מעבירים ומקבלים משוב מקדם למידה ומעצים מחבריהם. 

כיתה דו לשונית

בזרקור, בית ספר פרטי דו לשוני, למידת מקצועות הליבה מתרחשת בשני מישורים – האחד, הקניות בקבוצה קטנה ובתרגול עצמאי, והשני, בלמידה דרך עבודה על פרויקט משותף, בו אנחנו משלבים את כלל הנושאים הנלמדים. הלמידה מתבצעת תוך חוויה ומשחק, התנסות וחקר, המעודדים את הילדים לחשיבה יצירתית וביקורתית ובכך הילדים מקבלים ארגז כלים שיתמוך בהם במציאות הדינמית של חיינו.

בית ספר דו לשוני
בית ספר דו לשוני
בית ספר דו לשוני